Červen 2009

high school musical 2 A HERCI

22. června 2009 v 20:25 | zerka
High schoul musical 2 začíná poslední hodinou před letními prázdninami, kdy už nikdo nevnímá profesorka a všichni jen sledují hodiny, kde ubíhají poslední vteřiny tohoto školního roku, na úvod si všichni zazpívají (What time is it?) a ještě si ji před školou znovu zopakuje .
Při neformální oslavě s basketbalovým týmem, zavolá Troyovi správce Lava Springs a nabídne mu práci, Troy to přijme a dostane tam i Gabrielu. To ale netuší, že nabídka přišla prakticky od Sharpay, která by ho chtěla přes léto získat. Potom nám na lehátkách zazpívá Sharpay s jejími kamarádkami "Fabulous", kde se dozvíme jak bude toto léto úžasně luxusní a hromadě jejích vymožeností, na konci písničky se jí ale nálada pokazí, když zjistí, že Troy si sebou na letní brigádu přivedl i všechny své kamarády a samozřejmě taky Gabrielu. Sharpay tedy dá správci za úkol se nepohodlných Troyových spolužáků zbavit, následuje písnička "Work This Out". Mezitím si i přes všechnu snahu Sharpay brigádu Troy s Gabrielou užívaj a zazpívají si i písničku "Yout Are The Music In Me".
Sharpay se pomocí holčičích triků a svých rodičů podaří Troye dostat pomalu ale jistě od Gabrieli. Troy se dostává do nové společnosti, především kvůli vysokoškolskému stipendiu. Dokonce kvůli tomu slíbí, že na soutěži talentu zazpívá se Sharpeye "You Are The Music In Me". Jeho spolužáci si nenechají kvůli tomu zkazit svou účast na soutěži a přemluví bratra Sharpay, aby jim pomohl se složením vlastního vystoupení (I don't dance). Sharpay se lekne, že by to mohlo ohrozit její výhru a tak se rozhodne jim to znemožnit, že jim zakáže vystupovat, ti se pak rozhodnou odejít (. Troy pomalu začne chápat co se děje že ztrácí své přátele a Gabriellu (Gotta Go My Own Way). Když mu spolužáci ukáží zákaz, úplně vše mu dojde ( Bet On It). A odmítne se Sharpay zpívat pokud to nepovolí jeho kamarádům.
Její brácha však podstrčí Troyovi nový text a vše zařídí ta, že na soutěži nakonec vystoupí Roy s Gabrielou a zazpívají "Everyday", která se záhadně objeví mezi zaměstnanci, jediná nečekaná věc v tomto filmu. Přidá se k nim i celá třída a celý film tak končí společnou písní s hromadou úsměvů jako začal. Jako přídavek nám ještě všichni u bazénu zazpívají píseň "All For One".

Miley Cyrus ve filmu

Dívka v bazénu sportovního areálu Lava springs

Informace o filmu

Premiéra: říjen 2007, réžie: Kenny Ortega, scénář: Peter Barsochini, produkce: Don Schain

Herci

DÍVKA U BAZÉNU-MILEY CYRUS
TROY BOLTON-ZAC EFRON
GABRIELA MONTEZ-VANESSA HUDGENS
//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ window.google_render_ad(); //]]>

něco o miley

22. června 2009 v 20:18 | kmm

Miley Cyrus aneb Hannah Montana

Miley Ray Cyrus je americká herečka a zpěvačka. Narozená 23.11. 1992 v Nashvillu.
Známá je ze své role Miley Stewart v seriálu Hannah Montana, který vysílá od roku 2006 Disney Channel (další od Disney je třeba High School Musical).
Jako další si Miley zahrála právě v muzikálu High School Musical 2 po boku další slavné herecké hvězdy: Zac Efron.
Kromě toho je také Miley Cyrus jednou z nejlépe placených dětský filmových hvězd. Jako zpěvačka Miley vydala dvě alba k seriálu Hannah Montana (Hannah Montana soundtrack a Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus), kde najdete její písně, které zde jako Miley Stewart zpívá, a jedno vlastní s názvem Breakout.

drew barrymore

19. června 2009 v 20:28 | terka
jo taje taky suuuuuuupr
suprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr