Leden 2010

Hustá hra

31. ledna 2010 v 22:03 | TeRuShQa
Tak si můžeš zahrát takovou superní hru!!!Vydržela jsem 4kuličky.Máš kurzor myši a musíš se vyhejbat střelbám který na tebe budou střílet šedý kuličky!
Zahraj si >>klik<<


Zdroj:


COPY ONLY WITH SOURCE!

Polohy spánku

31. ledna 2010 v 21:52 | TeRuShQa
Roztáhnuté ruce a rozkročené nohy Člověk , který spí v takovéto poloze má rád svobodu! Tato poloha odhaluje jeho pravou identitu. Máš rád komfort, uctíváš krásu a neutrácíš spoustu peněz. Tvojí nežádoucí vlastností je , že se příliš zaobíráš aférami druhých lidí a taky rád klebetíš a pomlouváš. Jen vzpomeň na poslední drby.
Překřížené nohy O tom , kdo spí s překříženýma nohama se říká , že těžce přijímá změny. Tvojí prioritou je samota.
Spánek na břichuČlověk , který spí tváří směrem dolů je takový typ člověka , který není schopný přijmout názory jiných pokud nejsou totožné s jeho názory. Vždy nutí ostatní , aby s jeho názory souhlasili. Mimo to tě nezajímá, že to co děláš bude mít pozitivní nebo negativní dopady.

Ruce složené za hlavou Takový spáč je vysoce inteligentní a s nadšením se učí. Někdy se zaobírá zvláštními myšlenkami , které ostatní lidé dokážou jen s těží pochopit. Velmi starostlivě se staráš o rodinu, ale problém je v tom , že sotva dovedeš někoho milovat.
Spánek na břichu Když spí tváří směrem dolu celou noc , je to takový typ člověka , který není ochoten akceptovat názory druhých pokud nejsou stejné jako jeho. Myslí jen na sebe ne na druhé. Vždy nutí ostatní , aby s ním souhlasili. Nezajímá jej , zda to co dělá má negativní nebo pozitivní dopady. Strčte do něj ať okamžitě změní polohu.

Na boku Tato poloha je typická pro sebevědomé a sebejisté lidi. Ti , kteří leží na pravém boku a mají ruku přehozenou přes hlavu jsou prý požehnaní sílou a štěstím.
Ležení na boku s pokrčeným kolenem V takovéto poloze spící člověk je zaměřený na drobnosti , dává jim příli velký význam a bezdůvodně pochybovačný, stále křičí a stěžuje si. Jeho identita je ztracená a zdá se jako by měl určitý druh nervového nepokoje.
Tulení k sobě samému Samolibost , žárlivost , snaha ranit druhého víc než si to zaslouží tak tyhle slova nejlépe charakterizují takto spícího člověka.

Ležení na jedné ruce Na rozdíl od spáče , který se tulí k sobě , jste zdvořilý , milý a milující. No , ale nikdo není dokonalý. To co vám chybí je sebedůvěra a štěstí v životě.
Přikrytý peřinou až po uši Navenek se zda být frajerem , ale hluboko uvnitř je plachý a slabý. Skrývá v sobě mnoho tajemství. Když má nějaký problém , neprosí o radu nebo pomoc , nechává si jej pro sebe. odpozorujte zda ve spánku nedělá posunky.

Mumlání si vespánku Jaký to vážný člověk. Je velmi citový , posedlý minulostí. Dobře se na něho podívejte a zjistíte, že je málo sebevědomý a iniciativní. Když je mumlání víc než moc , pošlete jej k doktorovi.

Drkotání zuby ve spánku Navenek neukazuje svoje pocity a touhy. Vlastně se navenek snaží ukázat , Navenek dáváš najevo , že se těšíš , ale uvnitř se cítíš hrozně. Nech to být. Takový je život, proč být takový vážný.¨
Zdroj:

COPY ONLY WITH SOURCE!

Avatary//Justin Bieber

30. ledna 2010 v 20:15 | TeRuShQa


zasik

29. ledna 2010 v 20:44 | TeRuShQa

něco zkoušikm

29. ledna 2010 v 20:41 | TeRuShQa

Pixelky//Spongebob

29. ledna 2010 v 18:09 | TeRuShQa
---

Zdroj:blackdolls.blog.cz

COPY ONLY WITH SOURCE

Kusovka č.18

29. ledna 2010 v 18:07 | TeRuShQa

Zdroj:

Ty kopíruj s mou ikonkou,najdeš ji v menu.

Kusovka č.17

29. ledna 2010 v 18:05 | TeRuShQa
dOnuts_by_laDytattOo.jpg (300×227)

Zdroj:

Ty kopíruj pouze s mou ikonkou,najdeš ji v menu.

Pixelky//Zvířecí lektvary

29. ledna 2010 v 18:03 | TeRuShQa
.........Obrázek “http://pixelsduh.com/graphics/images/tiny//b36255710.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.......

Zdroj:

Ty kopíruj pouze s mou klikačkou,najdeš ji v menu.